| TicTacUser a întrebat:

Oare ce lucruri tari sunt in viata?

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

1. Sa faci cat mai multe sporturi si chestii extreme
2. Sa calatoresti foarte mult

Asta cred ca ar face din viata oricui un subiect interesant

| anad a răspuns:

Marie Rose Mociornita: "Patru lucruri nu sunt de vanzare in viata: sanatatea, dragostea, respectul si timpul!" Mie mi se par si cele mai tari: ele te mentin in viata sau te doboara!

| Derye a răspuns:

Sa te imbeti in fiecare seara in cluburi, sa te imperechezi cu fiecare vertebrata blonda pe care o agati, sa practici sporturi extreme (parkou, parasutism, etc), sa vizitezi marile orase ale planetei si marile monumente naturale (nu alea din Romania caci alea sunt plictisitoare si sunt nimic pe langa cele din alte tari non-europene).

Cam astea ar fi lucruri frumoase in viata. Sa'ti traiesti viata ca fiind ultima zi din viata ta, sa nu'ti fie frica de moarte, sa-ti creasca pulsul la 180. Eu personal traiesc genul asta de momente, cand practic parkour. Sar de pe caldiri relativ mici (3-4 m) ma dau peste cap in aer, si aterizez pe beton. E pur si simplu bestial. Mai ales cand joci si Atinselea impreuna cu Parkour, cand nu ai timp sa gandesti, e divin. Sau cand practic skateboarding simt o senzatie asemanatoare doar ca mai slaba.

| judgement a răspuns:

Cele mai tari lucruri sunt cele pe care le faci tu insuti... adica sa ai ce povesti...

nu trebuie sa sari dintr-o extrema in alta, cel mai bine este sa stii sa te distrezi, sa fi tu in toate situatiile, sa nu incerci sa fi altfel, sau sa fii ceea ce nu vei ajunge niciodata, sa stii sa ai limte, si atunci vei ajunge sa stii si care sunt cele mai tari lucruri in viata...

| Roberta00 a răspuns:

Bani, femei/barbati si mancare!laughinglaughingGlumeamlaughing
Multee!

| lupoaica a răspuns:

E tare sa ai un sarut sa fii aproape de acei dragi dar principalul e aceea ce faci tu nou si extraordinar iata cestea fac viata tare. Fii sincer si creativ!