| LostInPark a întrebat:

Observ avalansa de asiatici pe site(coreeni, japonezi, chinezi). Unii doar se prefac, altii chiar sunt.Asa-i, ca n-am vrut musulmani, ca se aruncau in aer prin cimitire.Ascundem sau nu pisicile?

7 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Vad ca ti-a fost mutata intrebarea, deci ma adaptez.
TPU a devenit multinatoinal, univesal si curand intergalatic pentru ca maine -poimimane vom vedea martieni pe TPU (Martinanul LUNATIC), care evident vor comunica prin puterea gandului rolling on the floor
Daca ascundem pisicile? Nu stiu...am in curte vreo 4 pisici care continua sa se inmulteasca intre elerolling on the floor

| Doub a răspuns:

Allahu akbar, ca să moară mâţele.

| Kaℓi a răspuns:

Eu sunt romanca.
I'm so out of fashion sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragă Einstein, îți sugerez să te documentezi mai bine înainte să postezi întrebări aiurea. Citește aici:
https://ro.wikipedia.org/wiki/Republica_Populară_Chineză#Gastronomie

http://www.viata-libera.ro/......i-galatean

https://ro.wikipedia.org/wiki/Republica_Populară_Chineză#Demografie

Îmi pare rău pentru tine că faci parte din turmă, din marea masă de prostime care crede orice ce aude și vede la televizor, radio sau internet.
Era într-adevăr foarte greu să intri pe Wikipedia și să citești niște informații înainte de a posta stupizenia asta.
Presupun că pentru tine, Wikipedia este un OZN, la fel ca și pentru majoritatea românilor.
Și ai vreo problemă personală cu chinezii, japonezii, coreenii? Eu am amici care au prieteni chinezii si îți spun că nu sunt niște monștrii. Așa că nu mai arunca cu noroi.

Asta-i efectul de turma, ce pot să mai spun. Aștept să te maturizezi și după aia mai vorbim.

| LostInPark explică (pentru anonim_4396):

Te rog, zi-mi Albert.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare, ca au venit si musulmanii.De ce.ti este frica, nu scapi.

| MissADEEL a răspuns:

Legenda spune că a fost și pe TPU un atentat, doar că fără victime. De ce? Pentru că TPU e un cimitir deja. Activitatea userilor e moartă sau se zbate în comă. Dă din când în când un semn de viață, o pulsație, dar se culcă la loc.
„Ascundem sau nu pisicile?". Știi bancul ăla „what do lesbians eat?".
Scuză-mă, revin de la dragoste și sex, mi s-au îmbătat neuronii după ce am citit întrebările de acolo.