| Serena1993 a întrebat:

Ok sunt 3 camere in care esti obligat sa intri si sa alegi in care ai vrea sa supravietuiesti: camera 1 o camera plina cu criminali inarmati pana in gat care te-ar face franjuri imediat
-camera 2 o camera plina cu lei nemancati de 5 ani
-camera 3 o camera cu gaz toxic

Raspundeti si explicati alegerea

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

În 2, pentru că leii sunt morţi, dacă nu au mâncat de 5 ani, cred că miroase urât, nu?

10 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

In cea cu lei, macar le e foame. Dar criminalii ucid fara motiv, iar intr-o camera cu gaz toxic, pai ce scapare ai, dar ce-i drept e o moarte mai usoara.

| Aero a răspuns:

Ce, ma? Iau stupid pentru ca am luat in serios povestea cu leii nemancati de 5 ani care inca sunt vii? Dar nici n-am dat importanta anilor. Doar ca idee, ca-s nemancati.(poate de saptamani, de o luna)

| Serena1993 explică:

Raspuns:

lei sunt morti daca nu au mancat de 5 ani.

| Reew a răspuns:

Eu as alege camera 3 ca sa mor usor sa nu simt nimic :d. Simplu.

| georgegs a răspuns:

Camera.3.pentru.ca.as.avea.masca.de.gaze

| RUMBURAK a răspuns:

In camera 2. daca leii aia sunt nemancati de cinci ani ce rau mai pot face?

| cornel a răspuns:

Camera 2.as dresa leii sa nu ma manancehee hee

| ZoZoHeart a răspuns:

Camera doi! lei au murit daca nu au mai mancat de 5 ani deci daca nu au putrezit i-as manca eu pe ei si as supravietui nu?

| eu..sh doar eu a răspuns:

Camera 2 ca leii sunt morti de foamelaughing)

| Last king a răspuns:

Aleg camera cu lei< ca probabil au ramas doar oasele din ei si cred ca sunt tare slabiti si as putea sa razbesc cu eilaughing!