| RoxyAngelPink a întrebat:

Raspundeti-mi repede si clar(funda):
1. Ce este intre Soare si Pamant?
2. Ok sunt 3 camere in care esti obligat sa intri si sa alegi in care ai vrea sa supravietuiesti: camera 1 o camera plina cu criminali inarmati pana in gat care te-ar face franjuri imediat
-camera 2 o camera plina cu lei nemancati de 5 ani
-camera 3 o camera cu gaz toxic

Raspundeti si explicati alegerea

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

1. ''si''
2.Camera cu leii nemancati de 5 ani pentru ca sunt morti laughing)

| Anda1197 a răspuns:

1. Mercur, Venus. 2. Camera 2 logiclaughing) Buna intrebare de logica! am stat si am citit de vreo 3 ori pana mi-am dat seama laughing ma gandeam initial ca scrie 5 zile smug

| DarQueen a răspuns:

1. și
2. camera 2 - leii sunt morți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer sa intru la camera 1!

| RomulusMilea a răspuns:

Niciun leu nu supravieţuieşte 5 ani fără să mănânce (:-))).

| BCoMichael a răspuns:

1. venus, mercur.
2 Prefer camera 2 pentru ca am talente in imblanzirea animalelor salbatice big grin si ca fapt divers leii sunt morti rolling on the floor))

| BCoMichael a răspuns:

Nu se afla nimic intre soare si pamant pentru ca Mercur si venus nu sunt in linie dreapta cu terra happy Se afla in alta parte dar tot mai aproape de soare!winking
Si la a doua eu zic camera 2 pentru ca toti leii sunt mortii de 5 ani incoace laughing

| BCoMichael a răspuns:

Asta e rolul intrebarii dar tu ce sa stii! Stai cuminte acolo si nu te mai da destept tongue

| facpipi a răspuns:

Intrebare 1 : Planete si spartiu ca asa e sistemul solar
INtrebarea 2: Camera 2 fiindaca leii sunt morti

| dragon3 a răspuns:

1 intre soare si pamant este un vagin frumos
2 camera cu criminali pentru ca sunt unul dintre ei