| DudaYeah a întrebat:

Ok sunt 3 camere in care esti obligat sa intri si sa alegi in care ai vrea sa supravietuiesti: camera 1 o camera plina cu criminali inarmati pana in gat care te-ar face franjuri imediat
-camera 2 o camera plina cu lei nemancati de 5 ani
-camera 3 o camera cu gaz toxic
ce camera ai alege? de ce?

(rapunsul corect primeste funda)

17 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Camera 3 pentru ca nici un gaz nu e mai toxic decat cel facut de bunamea dupa ce mananca fasole.

| Kazimir a răspuns:

Camera 4 plina de femei, droguri si filme porno japoneze nu e?

| DaVà a răspuns:

-camera 4 plina cu femei, bere, suc si multe nuci si chips-uri

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

In aia cu leii nemancati.C-au murit de inanitie...

| Mitsa a răspuns:

Camera 2. pentru ca leii pot fi si bani.happy
sunt nemancati...yeah, e criza...

| JustMeBăi a răspuns:

Aia cu bani.smug

| DrugFree a răspuns:

In a treia.

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

laughing Tare ghicitoarelaughing Se poate intelege in 2 feluri, dar la acelasi rasp se ajunge: 1. In camera 2 sunt lei(animale)nemancati de 5 ani. Dar aceia ar fi morti deja, pentru ca nu pot rezista 5 ani fara mancare.
2. In camera 2 este plina cu lei(bani) care sunt acolo de 5 ani. Deci tot in camera 2, deoarece nu e nimic pericolos acolo.

laughing Dar cred ca al doilea mod e cel corect. In fine, le-am scris pe amandoua. Imi dai funda?

| Bubiko a răspuns:

Camera 2. O camera plina cu lei nemancati de 5 ani pentru ca in acest timp ar muri.

| CookieșiParty a răspuns:

Pai...Mai intai ma duc sa pun butelia din a 3 camera in a 2 camera. Leii decedeaza si dupa aia ma feresc cu pielea leilor de armele hotilor, si cand am armele ma apar cu ele!

| KoBrAVaSaluta a răspuns:

Camera 1 ca il iau pe iustinel cu mine... si lesina criminaliihappy

| hope2destiny a răspuns:

Aia cu leii, macar sa se bucure cineva de mine dupa ce mor laughing

| eclipsegirl31 a răspuns:

Camera 2. Ador leii!

| Wladutz a răspuns:

In a 2 a camera ca lei nemancati de 5 ani sunt morti logic. tare ghicitoareawinking

| AndreeaNustiu a răspuns:

In prima, vreau sa mor repede!

| Yuly_5795 a răspuns:

2-daca lei n-au mai mancat de 5 ani sunt morti sau eventual salbanogi

| HU_Paul_1997 a răspuns:

Camera 1 si camera 2 sunt pline, dupa cum spune si problema....deci numai in camera 3 se poate intra