| bOom a întrebat:

sunt 3 camere in care esti obligat sa intri si sa alegi in care ai vrea sa supravietuiesti: camera 1 o camera plina cu criminali inarmati pana in gat care te-ar face franjuri imediat
-camera 2 o camera plina cu lei nemancati de 5 ani
-camera 3 o camera cu gaz toxic

Raspundeti si explicati alegerea

12 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Camera 1. Imi plac provocariletongue

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Leii sunt morti: concluzie camera e plina de oase.
In camera cu gaz toxic precis ceva nu functioneaza sau nu mai au bani de gaz... laughing deci posibil sa fie ok
Criminali n-am vazut si poate ca asta ar fi o adevarata incercare pentru mine, cat si pentru ei... happy
Eu sunt o persoana sociabila din fire - dar mi-e greu sa aleg. Poate ca as reusi sa cad la pace cu criminalii. Cu cat sunt mai fiorosi cu atat e mai sigur ca nu-si bat capul cu mine.

Shin
| Shin a răspuns:

In camera cu leii nemancati de 5 ani, care probabil au si murit tongue
Shin.

auran
| auran a răspuns:

In cea cu lei - ii pot manca eu pe ei intr-o zi la shopping

| want2bMajestic a răspuns:

Saracii lei....cred ca luceste deja scheletul pe eirolling on the floor

| covexrobu a răspuns:

Camera plina cu gaz toxic purtand masca de gaze pe figura. Ori camera plina cu criminali inarmati. O poti da la pace cu ei indiferent de situatie.si in camera cu lei ca sunt morti.

| ioanaa a răspuns:

In cea cu criminali, le-as spune ca si eu sunt "criminal". de varza la sporturile extreme. atunci devin una de-a lor si e ok laughing rolling on the floor
Admit, am dat un raspuns stupid, dar acum chiar sunt f distrata laughing laughing

| marria a răspuns:

In camera cu lei...aia sunt morti daca n-au mancat de 5 anilaughing

| kalymari a răspuns:

In camera cu gaz toxic daca are fereastra...in camera cu lei daca acestia sunt in cusaca, sau in camera cu criminalii cu care ma imprietenesc...nu a precizat nimeni ca in camera 3 nu este fereastra, sau ca leii nu sunt in cusca, sau ca acei criminali sunt prietenosi oh go on sau inofensivi, deci rasp meu e valabilwinking

| nolimits a răspuns:

Aleg camera cu criminali... leii aia is ca pestii pirania. intrii si dispari mai repede decat un gand... in camera cu gazul toxic ti se topesc ochii si creierul in 2 minute. cel putin cu criminalii ai destul timp sa-i saluti si sa-i intrebi de viata

| onix a răspuns:

Sunt de acord cu marria... poate ca sunt portilaughing

| maryanv1975 a răspuns:

Cred cu lei sigur au murit de acum 5 ani. hahahahahahahaha!
sau daca iti alegi camera gaz toxic iti pui masca protejatoare si deschizi un geam peste cateva saptamana.sau zile va trece.si cu criminali. usor! esti de a lor si zici ca ai fost dus la puscarie.mai evadezi si mai castigini niste bani la buzunar plus chiar o pizza si un suc.