| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de ajutotrul vostruhappy: deci pe cine ar trebui sa aleg:pe cel care e dragut dar abia ma baga in seama sau pe cel care e dragut vorbeste cu mine isi petrece timpul cu mine...stiu ca la prima vedere al 2-lea pare mai okay dar in schimb primul e mai...genul meu adica: traieste la maxim; ii place sa se riste; nu invata de loc ci isi traieste viata prin distractielaughing okay astept parerile voastre si argumentele

20 răspunsuri:
| Georgi2011 a răspuns:

Poi ar trebuie sa il alegi pe primul daca crezi ca in viitor o sa ai vreo sansa daca nu iti zic sa il alegi pe al -2-lea poate pe viitor te vei obisnui si cu el! Sper ca te-am ajutat!

| neutrino a răspuns:

Daca esti la iarmaroc, puna in discutie si pretul. Conteaza.

| Nutemaiholba a răspuns (pentru neutrino):

Poti sa vb mai pe romanalaughing cu cuvinte intelese si de altii nu numai de tinehappy

| Cosmin1I a răspuns (pentru Nutemaiholba):

Generatia asta...sau doar un moft al adolescentei scapate de sub control

| h3r a răspuns (pentru neutrino):

Asa te vreau.

| RalucaPuca a răspuns:

Al 2-lea:-)

| Aly13 a răspuns:

In primul rand nu vad cum iti poti trai viata atata timp cati nu inveti. Asta nu se numeste ca-ti traiesti viata se numeste viata irosita. Si totusi sa revenim la intrebarea ta. Poate sa fie si print daca nu te baga in seamna ce rost are. Cred ca sti raspunsul meu acum.

| Nutemaiholba a răspuns (pentru Aly13):

Bai frate pe aici pe TPU intalnesti numai tocilari acum pe bune cine mai invata in anul 2012? ce traiesti de pe vremea lu pasmante chirou sau ce?laughingpe bune acum...de invatat invata doar aia care se lingusesc pe lanag profesori si cei gen tuhappy

| Corinnààà a răspuns (pentru Nutemaiholba):

Eu nu ling în cur nici un prof deşi pot să zic că învăţ bine. Cei ca tine marş de la şcoală. De ce câcatu meu mai vii la şcoală dacă faci numai probleme?

| bubuuu5 a răspuns (pentru Corinnààà):

Ai dreptate corina, draga mea sa stii ca nu e nevoie sa "lingi „ in cur niciun profesor pentru a fi apreciat la adevarata ta valoarewinking

| Nutemaiholba a răspuns (pentru Corinnààà):

Ca ma plictisesc acasa si acolo am colegi cu care imi bat joc de profi...nu e logic?

| AlxMihai a răspuns (pentru Nutemaiholba):

Si uite asa peste vreo 3-4 ani auzim ca a mai ajuns o tarfa pe centura laughing care nu i-a placut invatatura si ea placut p***, aa si sfatul meu alege-l pe primul nu ii strica viata celui de-al doileawinking, oricum primul te va f*** si te lasa laughing si te vad cu intrebari pe aici cum ca s-a despartit de mine dupa ce mi-a pus-o, hai salut si numai bine, a si inca ceva am invatat si inca invat sunt la facultate dar nu am lins profi in cur niciodata, poate tu cred ca practici aceasta meserie ca sa iti de-a acel 5 amarat sa treci clasawinking

| Nutemaiholba a răspuns (pentru AlxMihai):

Stii eu nu am pus intrebarea pentru toti prostii dar multumesc oricum ca ti-ai irosit timpul p'aicihappy

| Corinnààà a răspuns (pentru Nutemaiholba):

Atunci de ce nu suni la usa lor?

| Corinnààà a răspuns (pentru bubuuu5):

Cumva mie îmi spui ca nu trebuie să ling în cur un prof?

| Aly13 a răspuns (pentru Nutemaiholba):

Bine! cum vrei, razi! Ok nu inveti. Si ce demonstrezi? Mie personal nimic, alti poate te considera "cool" si alte chesti. Nu cred ca o sa mai razi peste 20 de ani cand nu o sa mai poti depinde de parinti si va trebui sa faci tu totul. O sa ajungi sa regreti ca nu ai invatat cand a trebuit. In loc sa fi tu mare boss o sa fi sluga la alti si nu o sa-ti convina deloc.

| Nutemaiholba a răspuns (pentru Aly13):

Mdea...cum spuneti voi...se pare ca ati trait o experientalaughing)

| Cosmin86 a răspuns (pentru Nutemaiholba):

Destui, in general aia care ajung manageri sau cu o cariera unde castiga de vreo 10 ori mai mult decat un amarat de muncitor.

Daca nu provii dintr-o familie cu bani ar fi cazul sa inveti sau sa faci performanta intr-un sport.

| DenisAk47 a răspuns:

Eu zic la cel mai dragut care traieste totul la maxim chiar daca nu te baga in seama poate sa fie un semn ca te place.
su nu are sens sa incepi ceva care nu are nici o santa pentru a continua funda?

| Zapakyta a răspuns:

Buna!
Poate primul ii pe placul tau dar daca nu te baga in seama ce rost are sa iti irosesti timpul pentru el chiar daca e genul tau incearca sa rogi un prieten sa vorbeasca cu el sa afli daca tine la tine sau daca te place[Totul este posibil]... Funda?:*:X