| Alecssa98 a întrebat:

Ori suntem golani ori nu mai suntem, nu? >:

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Golani ora la viteza.

10 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Ori avem ce face ori nu avem?

| DrugFree a răspuns:

Ba, m-am chinuit atata timp sa lucrez la antebratu' asta si tu ma julesti!? Stii ce pleaca de-aici? Stii ma? Perversa ca de pe TPU!
Bravo Loome! Practic, punem intrebari stupide, cum ar fi,, Ori suntem golani ori nu mai suntem, nu?>: ".

| Loome a răspuns:

Practic, jucam tenis in coltzul strazii, iar tu ma apostezi cu aceasta intrebare.
Pai ori suntem useri TPU ori nu mai suntem, nu?

| Pho3nix a răspuns:

Nu

| Alexakos a răspuns:

Ba da nu v-ati mai plictisit de replica asta ca eu cand o aud fac alergie la ea.

| Geeeo21 a răspuns:

Ori suntem romani ori nu mai suntem laughing!

Răspuns utilizator avertizat
| ExciteMind a răspuns:

Deci efectif xristo ne apostat cu o intrebare cu care nea julit deci traiiar familia lui sai traiasca ii dam mare perversa ca pe TPU.ro? Pai ori suntem golani ori nu mai suntem nu?

| cocainejunker a răspuns:

Sunteeeeeeeemmmmmmmm =p~

| Immortal_3666 a răspuns:

Deci practic a venit vacanta de vara, si mie nu-mi plac vacantele. Pai ori suntem cu burta pe carte ori nu mai suntem nu?