| anonim_4396 a întrebat:

Am numai golani in lista de facebookbig grin Ce ma fac?

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Ce ai putea oare sa faci? Ii scoti frumos din lista si bagi persoane pe care chiar le cunosti si care sunt, cat de cat, normale.

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Ii stergi. raised eyebrows

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Mda e vina ta ca accepti pe oricine...
probabil ai niste poze care le starneste imaginatia sau pur si simplu esti frumoasa si toti vor sa se uite la pozele tale si sa comenteze sau ce se mai face pe facebook

| mimiwewem a răspuns:

Șterge-i!

| PiinkSmiile a răspuns:

Buna!
Singurul lucru pe care il poti face este sa le dai unfriend(adica sa-i stergi din lista) si dupa sa le dai block(daca nu mai vrei ca ei sa mai intre pe pagina ta).
Succes!