| s0nya a întrebat:

P. S. -intrebare tampita. Daca raspundeti cu dispret, mai bine va abtineti :
Ce ati face daca ati fi o vedeta, si tocmai in fata televiziunii, va vine sa trageti un "vant "(neopribil)?laughing

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Sa stii ca s-a intamplat... in direct si a fost dat la Carcotasi, asta mai demult.
Oricum m-as simti oribil pe moment... si inca o perioada. Dupa care mi-as da seama ca nimeni nu tine minte asta... Sa zicem ca sunt caderi (cum a fost cea a d-nul Boc) care te inalta... Nu zic ca vanturile ar avea acelasi efect... dar mai stii?

3 răspunsuri:
| elena a răspuns:

S-a intamplat si se mai intampla... oricum de ce te abtii, de ce iese mai tare si mai nasoala, intrebarea este ce grimasa faci atunci cand te abtii mai esti coerent in ceea ce spui?

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cred ca m-as abtine.big grin As incerca pe cat posibil sa ma abtin happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil as rade si as spune imediat o gluma pe seama acelui incident.Pana la urma cu totii suntem oameni nu?