| Rue a întrebat:

Intrebare pentru baieti laughing:
Ce parere aveti despre fetele care nu se epileaza, fiindca au parul blond pe picioare/maini si nu se prea vede?

Fetelor, abtineti-va sa raspundeti xD.

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Buna.treaba este ca nu toti baietii sunt la fel.
Dar cred ca sunt foarte putini care accepta o femeie cu par pe picioare.indiferent daca e blond.pe mana mai merge. dar pe picioare sta urat tare.alta senzatie este cand prietenul te mangaie pe picioare si e fin ca funduletul unui bebelus.sau un barbat(baiat)iti admira fundul si apoi daca ii fug ochii jos la picioare sa isi mute ochiul in oricare parte
Dar totusi mai sunt si persoane care au o placere ca femeia sa aiba par pe corphappy
Imi cer scuze daca te supar. dar asta este parerea mea sincerawinking

1 răspuns:
| resp3ct a răspuns:

Sunt sigur ca 99, 9 dintre baieti nu suporta fetele care nu se epileaza...chiar daca e blonda.