| s0nya a întrebat:

P. S. -intrebare tampita. Daca raspundeti cu dispret, mai bine va abtineti :
Sunteti intr-un parc. Deodata o vedeti pe Madonna, plimbandu-se. Il vedeti chiar ca se saruta cu iubitul vostru! Ce faceti?(pentru. fete)

Răspuns Câştigător
| tris a răspuns:

Mi`e mila de prietenul meu, sincer big grin Dar daca chiar l`as iubi, as lupta pentru el!

11 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pai nu cred ca iubitul meu ar face asa ceva love struck Nu cred ca ar renunta vrodata la mine.happylove struck

| ioanaa a răspuns:

Daca as avea un prieten, as prefera sa cred ca are ceva minte si ca nu se va saruta cu personajul acesta atat de controversat happy

Janina
| Janina a răspuns:

Imi scot aparatul si ii fac poza, o dau la ziar..ca si asa ma platesc astea la articol laughing

| Uana_5406 a răspuns:

laughing
buna intrebare

| dance4life a răspuns:

Lollaughing casa de piatrabig grin

| s0nya explică:

Normal ca nu mi s-a intamplatlaughing... LoL! Numai ca era PURA CURIOZITATE, ce faceati voi big grin!

| nicp a răspuns:

Madonna e tare urata acum...
poate ar trebui sa-ti fi ales alt personaj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Ma ciupesc pentru a ma trezi happy
2. Daca e adevarat, ma duc la ei sa ma conving, oricum nu cred ca as crede ca e Madonna decat poate daca o ciupesc si pe ea big grin
3. Buna idee "secretel"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-adevar intrebare timpita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, probabil m-as freca la ochi, apoi m-as uita inca odata la "ea"... daca ar fi adevarat, nu mi-as mai reveni din cauza emotiilorbig grin

| altul a răspuns:

rolling on the floor laughing ce intrebare!laughing scuze nu ma pot abtine ti s-a intamplat?