| Sebi00 a întrebat:

O intrebare perversa laughing pentru fete big grin fetelor ce simti cand iubitul vostru va pune mana pe sani? dar cand ii saruta? si daca va place e posibil ca la unele fete sa nu le placa? multumesc dau funda big grin!

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca sunteti pe strada sau in public, risti sa incasezi si-o palma, aceste gesturi se fac intre 4 pereti,sunt foarte intime si o fata le accepta numai din partea persoanei iubite, daca au ajuns atat de departe incat sa incuviinteze gesturile astea.
Nu uita, fata chiar trebuie sa fie de acord, altfel nu numai ca nu va gasi nici o placere in asta, dar risti sa te faci si de rasul lumii!

| TVD13 a răspuns:

Mie personal imi place. Desigur ca doar atunci cand suntem doar noi doi. Stiu fete carora nici sa se sarute nu le place...ce sa mai spunem de mangaiat sau eu stiu.
Desigur ca depinde si de persoana care te atinge. Mie, in afara de prietenul meu nu mi-a [pus nimeni mana nicaieri niciodata. big grin
aaa, si depinde si de cum te porti. Nu fi badaran cu fata!winking

| Awesom a răspuns:

Da dar s-o faceti in privat, nu de fata cu toata lumea.Luati-va o camera.

| D4lid4 a răspuns:

Tuturor fetelor le place. E posibil ca fetele mai pudice si mai timide sa nu se simta in largul lor, desi le place. Dar cu timpul, dupa ce prind incredere in corpul lor si in tine, o sa fie mai relaxate.

| Mirunelu a răspuns:

Orice atingere a iubitului este placuta indiferent de partea corpului pe care o atinge. Este placut si poate fi excitant pentru fata. Nu cred ca se pune problema de a nu place, ci mai degraba de jena, discomfort, daca sunteti la inceput probabil nu se poate relaxa indeajuns incat sa savureze momentul. Incepe usor cu atingerile, nu te du direct la sani, sarut-o pe gat, pe umeri, trage de timp pana sa ajungi acolo. Da-i de inteles ca si tie iti face placere sa o saruti/mangai.

| Sardinaaa a răspuns:

happy

| HPPJATO a răspuns:

In primul rand asta se face in privat. Pai daca tii mult la iubitul tau il lasi sa faca asta. Eu, personal, ma simt foarte bine (dar depinde de fiecare persoana in parte). Cand ii saruta nu e cine stie ce. Si da, este posibil ca unor fete sa nu le placa. De-aia trebuie sa le ceri acceptul sau sa o faci in timp ce te saruti cu acea persoana.

| AdelaD a răspuns:

Da,este posibil ca unora sa nu le placa! Sunt destule cazuri!winking

| Yanna1610 a răspuns:

Depinde de situatie, presupun ca in exces nu iar place nimanui dar intr o pozitie intima nu strica