| anonim_4396 a întrebat:

Pana la ce ora dormiti dimineata? Nu de alta, dar observ ca multi sforaie.Eu ma trezesc cu noaptea-n capbig grinO fi din cauza crizei? Daca dormiti mai mult, oare va disparea aceasta criza?hee hee

Răspuns Câştigător
| pisoias a răspuns:

Pai... tu trebuia sa sforai pana la primavara.Sau iti faci griji din cauza crizei? Ei noi astia care dormim mai mult, tocmai de aia nu ne induram sa ne trezim pentru ca visam ca traim into lume fara griji si fara criza, in care toate sunt o.ca.De disparut speram sa nu dispara odata cu noi.

22 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În jur de ora 6 mă trezesc.
Pa, pa.

| Elena1234456 a răspuns:

Daca dorm pana in 2012 dispare criza sigur blushing.

| Roby67 a răspuns:

Este normal sa te trezesti cu noaptea in cap, ca nu mai dureaza mult si acolo in adancul nord toata ziua o sa fie noapte laughing
Si eu m-am trezit cu noaptea in cap azi si la ora 6. 00 (7 ora RO) eram deja pe autostrada printre camioane si alte masini.
@Legiuitoarea, si eu injur de cand ma trezesc laughing

| Vizitiul a răspuns:

Depinde la ce ora ma pun la somn. In general, daca ma pun la doua noaptea in pat, ma trezesc in jur de ora doisprezece ziua. Incearca sa te trezesti cu ziua in cap, atunci sigur va disparea senzatia de crizalaughing.

| cretzufinish a răspuns:

Aia din Parlament dorm tot timpul...Si tu ce vrei acum de la mine? Nu am voie sa dorm mai mult daca sunt dupa-amiaza? sad Poate unii fac mai tarziu banii sau chiar noaptea big grin

| pwp a răspuns:

Eu ma scol la 7!
scoala sad

| Andutsaa a răspuns:

Cand incepe sa sune telefonul`, pardon, sa strige mamabatting eyelashes...adica 7:00-7:15 pana ma imbrac, pana una alta se face fara 20 si pana trag de sor`mea tot drumu` pana la gradinita se face fara 5laughingcriza? nu cred :-happy

| anOnimăăăă a răspuns:

Poi in cursul saptamanii ma trezesc la 06:30 dar in weekend imi permit sa dorm ceva mai mult happy pana pe la 12-13 :d. Cand se incheie sezonul de hibernare cu siguranta o sa iesim din criza pana atunci ursulika hiberneaza in pace :*

| airflower a răspuns:

Eu de la ora 6 nu mai dorm.Chiar ma intrebam de ce nu mai am somn.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Ma trezesc in jur de ora opt, de multe ori am un somn linistit, alte ori dorm foarte putin din cauza problemelor de sanatate.

| saymoon a răspuns:

De luni pana vineri ma scol la ora 6 fix, iar la sfarsitul sabtamanii undeva pe la 7 ca nu mai pot dormi, fiin obisnuita cu programul din timpul sabtamanii.

| clauss a răspuns:

Pana la 9 ora romaniei, dar tu ursulika nu trebuia sa hibernezi acum? si cand ies de la munca dimineata dorm toata ziua

| FanMJJ a răspuns:

De luni pana vineri la 6:30 ca ma duc la scoala, dar scoala e la o strada distanta, sambata duminica ...greu de zis, ori pe la 7-8 ori 10-11 rolling on the floor

| andreeaantonescumaria a răspuns:

Luni ma trezesc la 6 jumate straight face... marti la 8 mierkuri la8 joi la 9 si vineri la 11 laughing) ioii sambata si duminika dorm pana la 2 sau 3 rolling on the floor)

| aliyna a răspuns:

Pana la 6:45, dar nu e din cauza crizei la mine, ci cea care ma trezeste e ficamea care nu mai are somn, doar seara se duce la nani la ora 20:00, nu ca maicasa la 24:00. Oricum cat am dormi nu va disparea criza, asa ca trezirea!

| tania77 a răspuns:

Cand lucrez de dimineata ma trezesc la 5; 30 iar cand sunt schimbul 2 dorm pana la 10.Pentru mine este nasol cand nu lucrez deoarece fac din noapte zi si ziua noapte, stiu ca nu este bine dar ce sa fac daca nu sunt obosita si nu am somnbig grin.

| Parmalat a răspuns:

De obicei intre 11:00 si 13:00 dar daca in noaptea dinainte n-am dormit sau am dormit putin pot sa ma trezesc si la 17:00 sau daca din cauza unei nopti pierdute mi-am inversat programul de somn ma trezesc la 20:30 laughing
Am o mare problema cu trezitul cu noaptea-n cap. In mod sigur va disparea criza, ideal ar fi sa ne trezim abia atunci cand dispare...

| dolshedolcik a răspuns:

Ciao eu la 8. 9

| Bretonash a răspuns:

La 7 de luni pana vineri
sambata si duminica pe la 10-11

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De obicei ma trezesc intre 6 si 7 ca sa merg la liceu. Dar in weekend ma trezesc destul de tarziu, in jur de 11-12.

| Ixchel a răspuns:

Pana la 5-5 jumate-6.
Depinde de cat de mult am de invatat happy
La 6 ma trezesc ca sa plec la scoala.Si la 5-5 jumatate cand mai am de invatat happy

| Maiia69 a răspuns:

Bunabatting eyelashes

pai cand am scoala la 6juma`sunt in picioare big grin da cand am liber ma trezesc asa pe la 1 2 big grin depinde happyau fost dati cand am dormit toata ziua.hehe.kiss