| sarmalutapicanta a întrebat:

De ce oare cand ma trezesc noaptea ma simt foarte groaznic

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| EmYyYEmilian a răspuns:

De la laba creca.

| Petrisor_Ana_1999 a răspuns:

Pai,daca te-ai uitat la filme horror ...raspunsul e logic...
Daca nu, tu vazand intunericul te simti ciudat si nesigur pe tine...e ceva normal. Si mie mi-se mai intampla uneori...
Fundita?

| sarmalutapicanta explică (pentru Petrisor_Ana_1999):

Nu apare fundita la tine daca apare iti dau o fundita