| alexutzu1981 a întrebat:

Cate ore dormiti? Cat v-ar placea sa dormiti daca nu ar trebui sa mergeti zilnic la servici. Eu in medie obisnuiesc sa dorm cam 10 ore. Nu am un program stabil, de obicei ma culc pe la 12-1 noaptea, si ma trezesc la 10-11 dimineata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| TaviSMURD a răspuns:

Depinde daca ies din tura si am avut cel putin 6 7 interventii as putea dormi de voie urmatoarele 24 de ore daca nu... 9 ore de somn imi sunt de ajuns

| alexutzu1981 explică (pentru TaviSMURD):

Am pus intrebarea respectiva, ca tot am vazut studii care spun ca este bine sa dormi 7 ore. Dar pe toti care dorm numai 7 ore ii vad cum casca toata ziua big grin Eu cu 10 ore ma simt perfect si pot sa-mi vad de treburi fara sa ma gandesc toata ziua la inca o ora-doua de somn. Cu siguranta depinde de la om la om, si obisnuinta, bioritmul...

| Klepto a răspuns:

Cate boabe de mazare mananci tu? Cate v-ar placea sa mancati daca nu v-ar constipa? Eu in medie mananc 150 pe zi.Nu le mananc la mesele principale, doar cand am pofta, cam din ora-n ora.

Jur ca raspunsul meu are relevanta mai mare.
A trecut faza cu actorul preferat, miley vs selly, culoarea preferata, team edward vs team jacob, acum cate ore dorm...
Stai ca poate esti cleptoman ca mine, am dormit doar 3 ore, ce pot spune, am avut alte ganduri in minte.

| rNe a răspuns:

Eu dorm in medie de 8-9 ore ma culc pe la 22:00 23:00