| SuperNovaaaaa a întrebat:

Parca era mai bine la scoala decat in vacanta.Acum ma plictisesc nespus! voi ce credeti? era mai bine la scoala sau in vacanta?

24 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Dacă o să stai toată ziua pe TPU cred și eu...no-liferilor.

| NoChanceForUs a răspuns:

@alintiptis: Toată ziua? Dacă te uiți la orele la care dau răspunsuri pe TPU vei afla că stau 1 oră la prânz și 2 ore dimineața, pe la 5-6.

| FucktheSystem a răspuns:

Ai băut ceva înainte să scrii asta?
Bine, de fapt dacă stau să mă gândesc eu sunt în „vacanță" și în timpul școlii și nu mă plictisesc, iar tu te plictisești în 3 luni?

| Mişaaa a răspuns:

Ce te-a mâncat pe tine să pui întrebarea asta la T/A?!

| Mişaaa a răspuns:

@NoChanceForUs -> Ai dreptate, bro.

| sabilopod a răspuns:

Mie nu mi-ar placea in clasa a 8a cu mana dreapta in ghips...sad

| SuperNovaaaaa explică:

Da...Vleau la scoalaacrying

| SuperNovaaaaa explică:

@alintiptis,ca bine zici!

| SuperNovaaaaa explică:

DonChihote...d'acordlaughing

| Mary24 a răspuns:

Eu nu ma distrez tare in vacantalaughing)

| in2ishen a răspuns:

La asta ma gandeam si eu acum ceva vreme, daca ar pleca profa de romana sau macar sa nu ne mai dea fisa de lecturi eu as merge in fiecare zi la scoala, hai maxim o luna vacanta da ma rog.

| in2ishen a răspuns:

Ba NoChanceForUs tu tot zici de multi ca nu iesim pa fara, ca suntem nonlifer-i da tu care stai toata ziu pe TPU si i critici pe toti ca Mikai Pavel ce faci ma?

| CokoStar a răspuns:

Eu nu vreau să mă întorc în celula de la închisoarecrying. Vreau să fiu liberăcryingcryingcryingDupă ce termin a 12 a nu o să mai trec pe acolo nici din curiozitate.

| OtvloveR a răspuns:

Daca nu erau profesorii si acu eram la scoala...vezi ce fac bugetarii astia din noi?laughing

| bogdan14_5722 a răspuns:

Daaaaa, Sigur. Si eu sunt in aceeasi situatie. Pot spune ca nu e nimic mai palpitant sa pierd 6/7 ore din viata iar acasa sa primesc niste teme astronomice de nu am timp nici sa dorm, iar in weekend in loc sa ma relaxez, sa invat pentru ca cine stie cand i se pune damblaua unui ca cat si ret ardat de profesor sa ne dea lucrare pentru ca aseara nu a avut un orgasm reusit sau alte motive. Dar ce putea fi mai frumos decat tezele examenele si sa ei un 4 la romana de la o baba ne-f****ta care isi zice profesoara. Si alte motive minunate care ma fac sa astept sa reinceapa scoala. Please, somebody KILL me!

| Ataaaat a răspuns:

Doamne. mare Iti este gradina.

| XxCristianaxX a răspuns:

Salut Biscuite happy Da la asta ma gandeam si eu acum ceva timp.E bine in vacanta, dar nu am ce face! Inainte era stresul ala simteam ca zilele trec foarte repede dar acum.straight face

| Iisusa a răspuns:

Eşti nebună la cap...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doaamne fereste! Eu tot anul am incercat sa scap de nemernicii de colegi'mii si tu vrei la scoala?! In fine, eu de-abia ma inteleg cu vreo 3-4 colegi din clasa din 21. Vedete'as la scoala!

| xCatastrophe a răspuns:

Poi nici una nici alta cand sunt la scoala imi doresc vacanta si invers.

Răspuns utilizator avertizat
| Ðÿdy a răspuns:

Era mai bine la scoala.Acolo aveam ce face(sa com.cu profesorii). Acum in vacanta ii plictiseala...plictiseala totala...

| Stefi1 a răspuns:

In vacantaa:X

| DiianaDii a răspuns:

La scoala laughing mi-e dor de colegii mei =/