| Didi96 a întrebat:

Ma plictisesc in vacanta, ce sa fac? Vreau la scoala...

4 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Pai mergi pana in scoala si fa-i o vizita laughing
pai mai iesi prin oras, singura daca nu ai cu cine big grin te mai plimbi, mergi la strand, la mare daca esti aproape de mare, citesti daca iti place, desenezi, asculti muzica, stai pe mess...

| Gigiku a răspuns:

Sa iti faci un/o prieten/a.

| NUdrogurilor a răspuns:

Vrei la scolala:O?
Doamne fereste. Sunt atat de multe lucruri pe care le poti face:sa te uiti la tv sa iesi cu prietenii sa mergi la strand/piscina sa citesti sa desenezi sa dansezi sa canti.etc
Ador vacanta:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca gta 2 Romania t-il recomand si eu inainte doar cautam pe net flashuri mici si nu aveam chef de nimic dar acum ma joc cate patru ore odata pe gta 2 Romania dar sa nu te joci atat de mult ca mine eu sunt prost