| Musique a răspuns:

E un cap suspendat?

| Furculingură a răspuns:

Prea porno.

| zurick a răspuns:

Tu i-ai taiat capul?

| ImLucifersBelovedSexlessOffspring explică (pentru zurick):

Mi-a închis proiectul la care am lucrat 5 ore. D:

| zurick a răspuns (pentru ImLucifersBelovedSexlessOffspring):

Da am si eu asa o intrebare daca iti distrugea altcineva proiectu?!

| ImLucifersBelovedSexlessOffspring explică (pentru zurick):

Îl decapitam şi pe ăla.

| zurick a răspuns (pentru ImLucifersBelovedSexlessOffspring):

Si pe exceel

| ImLucifersBelovedSexlessOffspring explică (pentru zurick):

Care Exceel?

| zurick a răspuns (pentru ImLucifersBelovedSexlessOffspring):

Stii tu si fara copy s

| Ayako a răspuns:

Cine-i ala?

| Neverwas a răspuns:

Nice.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

*cry cry*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urat rau tipu asta.

| Bia001 a răspuns:

Este dlagut.

| Crâstoşelul a răspuns:

Şi la ăsta mă excit.

| suităr a răspuns (pentru Crâstoşelul):

Deoarece sunt roșcați? laughing