| mODIN a întrebat:

Http://i.imgur.com/Ynv4w9H.jpg
Pareri?

Răspuns Câştigător
| SatanistAteu1666 a răspuns:

Ce pareri? Ca parintii "indoctrinati" isi abuzeaza din nou copii si NU ii lasa sa aiba o parere... Uite ce face religie din om, Noroc de satanismul traditional si Laveyan.Reliigile trebuie sa moara ca sa vina altele mai bune si logice, satanismulwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru SatanistAteu1666):

Satanismul e la fel de prostesc ca orice religie.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Link-ul tău e unul cu probleme. Ţi-am încărcat imaginea aici, să fie mai uşor de accesat:
http://i.imgur.com/Ynv4w9H.jpg
(poţi să-ţi editezi întrebarea, eventual)

Păreri? Sunt de acord. Religia ţine de geografie, iar copiii nu ar trebui să mai fie abuzaţi de către adulţii îndoctrinaţi (e mai bine ca virusul să moară odată cu ei, să nu fie transmis şi generaţiilor noi).

| usuk a răspuns:

Adevarul spus intr-o fotografie, minunat;
daca ar fi un album, l-as cumpara

| zurick a răspuns:

Nu merge link-ul.

| Kalla a răspuns:

Si ateii o sa-si invete copiii sa fie numai atei.Cunosteam o familie atee la mine in bloc care isi tinea mai tot timpul copilul in casa ca sa invete pentru ca noi eram cam toti crestini si temea ca si copilul ei sa fie "indoctrinat".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, ok, am fost botezata sub crucea crestina. Totusi mi-am format cativa ani dupa botez o parere proprie despre mi se pare ca e corect.
Si ca fapt divers, oricum as da-o tot trebuie sa asist la orele de religie... bucuria mea.