| Insomnii a întrebat:

Pe cine respectati cel mai mult de la T/A?

16 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Vă las să ghiciţi happy

| Kazimir a răspuns:

Pe giuly straight face doar ea ma poate controla sa nu mai consum alcool...

| AudImagini a răspuns:

Pă Gibilan, să mor eu!

| Digital112 a răspuns:

Pe Jeli
Respect!
nu mai citi ce am scris in paranteza (Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!)

| MoonLight a răspuns:

Pe Giastin Biberon. \m/ *da-te ca vomit! :-&*

| bombănucleară a răspuns:

Eu ii respect pe mufla si pe Noone.

| Työlki a răspuns:

DeeaTeUraste te respect

Răspuns utilizator avertizat
| Insomnii explică:

Vai va multumesc ca sunteti sinceri *isi face ditamai crucea, nu-i vine sa creada*

| Afdsa a răspuns:

Pe oamenii cu [,] creier.

| Pumpkin a răspuns:

Pe mine.

| レクス a răspuns:

Pe Comeandtellmesomething, Mufla si giuly.

| Prankster6 a răspuns:

Pe frumoasa, draguta, cea de nota 10 *DeeaTeIubeste

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Eu o respect pe mama si Chuck Norris pentru ca fara ei nu as fii existatrolling on the floor.Si pe unul cu numele fasole roz.

| aNoNiM_3767 a răspuns:

Pe DeeaTeIubeste si pe unu cu numele OoMPăLoOmPă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăăăă... îmi place de mhn24 de aici de la T/A, dă niște răspunsuri amuzante și inteligente, așa cum e și el. Pe lângă asta are și multe cunoștințe muzicale și imaginație. La 14 ani sau cât are.
@Digital112 laughing eu nu sunt de la T/A. Cu toate că trec și pe aici dar mersi. Și nici Jeli nu ma cheamă, ai putea să îmi scrii o data în viață numele corect?