| Ana1497 a întrebat:

Crede-ti ca-i respectati destul pe cei din jur?

13 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Ii respect, dar nu pe toti. Unele persoane nu merita, sau cel putin eu nu cred ca merita.
Toate merita respectate, numai ca orgoliul din mine nu ma lasa sa fac asta.
Bafta!

| IngeruMeuCurcubeuTau a răspuns:

Depinde de persoanalaughing

| AtateaConditii a răspuns:

Da si cred ca prea mult pentru ca in schimb nu primesc respect de la anumite persoane- _-.

| AliveOne a răspuns:

Da

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Ma straduiesc, dar nu reusesc intotdeauna, pentru ca sunt anumite persoane carora daca le arati respect, e ca si cum le-ai da de pomana.Iar cersetoria e interzisa prin lege.

| KristalPop a răspuns:

Nu, pentru că nu merită. Acord atenţia şi respectul cuvenit persoanelor care îmi acordă la rândul lor atenţia şi respectul lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii respect doar pe cei care merita.

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

DA ma eu cel putin salut tot poporullaughingnu glumeam da ii respect

| Rockerul23 a răspuns:

Da,in afara de cocalarii aia laughing

| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Pe cei care merita sa fie respectati, ii respect si pe ceilalti..sa astepte!
Pa`pa!

| DesireMaria a răspuns:

Buna! eu nu as crede asta adica pana la urma nimeni nu ii respecta pe cei din jur asa cum si-ar dori. nimeni nu este perfect.

| NEFERA a răspuns:

Da,dar nu fac si ei acelasi lucru si pentru orgoliu din punctul meu de vedere nu merita.