| anonim_4396 a întrebat:

Va respectati profesorii?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

I-am respectat pe toti fie ca au fost buni sau mai putini buni

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Cei care ma respecta, ii respect.
Cei care nu, cum ma trateaza, asa ii tratez.La seral cel putin, sunt tratat cu respect, si tratez cu respect.
Bine, mai sunt unele specimene care trebuiesc batutehappy

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pe unii ii respect foarte mult, iar pe altii nici nu-i bag in seama. de exemplu pe diriginte care ne considera inferiori, parca noi nu stim nimic, nu am cu sa respect o astfel de persoana

| raluca0306 a răspuns:

Da,adica asa e normal.Doar ca, cateodata mai scapi cate ceva.

Răspuns utilizator avertizat