| EvangelineDS a întrebat:

De la mine pentru toti fanii biberonului:
http://www.rimel.ro/2011/01/justin-bieber-a-intrat-in-vi zorul-fbi.html

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Bieberonul a ajuns în atenţia FBI! Mopul a intrat în vizorul directorului biroului de investigaţii!
ce tare rolling on the floor

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Bieberonul a ajuns în atenţia FBI! Mopul a intrat în vizorul directorului biroului de investigaţii!

Dar să nu vă văd acum cu drame şi leşinuri. Relax. N-a făcut nimic penal.

Aţi vrea voi…

Prins cu treburi şi făcând un pic de PR instituţiei pe care o conduce, directorul FBI, Robert S. Muller III, a ţinut un discurs despre cum influenţează tehnologia lupta împotriva crimei şi a vorbit despre Facebook, Twitter, Skype şi… Justin Bieber.

Ca să vezi…

Se pare că în lupta digitală cu băieţii răi, agenţii FBI sunt nevoiţi să monitorizeze siteuri precum Youtube, pe care sunt urcate 35 de ore de material video pe minut (!) şi aparent li se întâmplă foarte des să dea peste celebrul june.

"Majoritatea filmuleţelor… înfăţişează pe cineva cunoscut sub numele de Justin Bieber. La vârsta mea, mă întreb: Cine naiba e puştiu şi de ce nu se tunde?"

LOL x un infinit

| EvangelineDS explică:

Pup mie imi zici nu mai puteam de bucurie cand am aflat