| anonim_4396 a întrebat:

Poate ca intrebarea asta e mai mult trivia decat amuzanta sau poate trebuia pusa la conversatii, in fine:
De ce la Beauty & Fashion sau la Auto & Moto de exemplu sunt atatea intrebari, in timp ce la cauze nobile sunt doar 24 in total?
Moda si masinile sunt mai importante decat cauzele nobile?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Interesantă întrebare. Şi dacă ar pune lumea întrebări la Cauze nobile, te asigur că nu ar exista raspunsuri, sau foarte puţine aprecieri pentru iniţiativă.

pa, pa.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe așa criză mai vrei și cauze nobile?
Pa, pa.

| Hombre a răspuns:

Cauze nobile!? Ce e aia? Daca este ceva de injurat sau de păpat spuneti-mi si mie, voi fi primul.

| AshuraElric a răspuns:

Traim în Romania asa ca da...totul e mai important decat "Cauzele Nobile"daca tot ai adus vorba, tu ai postat pe-acolo?big grinam auzit ca bate vantul prin partea aceea a TPU-lui.

| Mera a răspuns:

Ai dreptate Ashura, nu am postat, mai astept macar pana la 18 ani ca sa ma implic in "cauze nobile", deocamdata nu prea am cum happy

| ELNuInvataMomentan a răspuns:

Eu as zice ca la cauze nobile nu prea sunt oameni care sa scrie asa ceva.asa ca.