| ClaraMaria09 a întrebat:

WTF, frate? uitati-va cate intrebari sunt la categoria Adolescenti, sau Dragoste si Sex, sau Beauty & Fashion, si la categoria Cauze nobile SUNT DECAT 34 de intrebari! unde a ajuns lumea asta frate. ( nu e nevoie sa raspundeti daca nu vreti, dar m-am gandit doar sa vedeti)

Răspuns Câştigător
| Castorul a răspuns:

Din cate stiu eu la categoria Cauze nobile nu poate posta oricine, ci trebuie ca intrebarile postate acolo sa fie aprobate si de catre admin. Banuiesc ca de asta sunt atat de putine, si mai mult, toate la subiect. Ca altfel se gasea unu care sa posteze ca isi vinde slapii sau cauta iubita si la categoria aia, poate poate are noroc big grin

4 răspunsuri:
| oAndyy a răspuns:

Dacă tot zici că îs prea puţine, de ce nu pui tu nişte întrebări la categoria asta? yawn

| єχcєєℓ a răspuns:

Bine frate să ști că și eu știu asta frate.Cred că știm cu toții să citim deci frate mersi că ne-ai amintit.

Mai nou aceste cauze se dau la tv...

| ClaraMaria09 explică (pentru єχcєєℓ):

rolling on the floor scuze n-am realizat ca am scris de atatea ori frate... laughing

| NoNameInAction a răspuns:

Am auzit de la bunicii mei acum mult timp ca oamenii au inceput sa se strice.