| Riot a întrebat:

Se poate posta intrebari la rubrica "Cauze Nobile" sau este pusa doar de ornament?

4 răspunsuri:
| User a răspuns:

Da. dar din cate am vazut e cea mai putin vizitata. Ce mai. cand e vorba de servicii neplatite, sau mai rau, sa dam si bani fugim ca dracu de tamaie. Mai bine raspundem "periutistelor"...

| darrio2007 a răspuns:

Ai incercat sa postezi? Merge, cum sa nu.Acum nu stiu cat de citita este rubrica ca sa primesti un raspuns.Majoritatea intra pe Dragoste si Sex.Ca,in opinia lor, este mai interesanta.

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Da poti sa pui intrebari la "Cauze Nobile", dar trebuie ceva de genu:"Cunosc un copil, si nu are posibilitati materiale, cine vrea sa il ajute, poate sa imi dea un mesaj privat"(Doar daca, ai vrea sa ajuti pe cineva poti sa postezi intrebari la categoria"Cauze Nobile")

| BlueHusky a răspuns:

Da, fac un post in 2 minute.