| chiftelutacrocanta a întrebat:

Poate o persoana indragostita sa transpire din dragoste pentru persoana ei iubita?

16 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Eu ma duc la wc din dragoste pentru tine cand iti citesc intrebarile

| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

Te hranesti din intrebarile lui ce romantic

| RAY a răspuns:

Am facut sex o data cu una, transpira ca vaca cand ma vedea cei drept era grasa

Răspuns utilizator avertizat
| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Trebuia sa ii cumperi si tu un deodorant!

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

M-am tinut dupa ea 2 saptamani ca apoi sa aflu ca nu-mi place de ea

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Pai tu nu ai vazut-o de la inceput? De ce ai mai pierdut timpul aiurea.

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu,am comunicat pe un chat, apoi ne-am vazut real si era in calduri

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Si tu de ce ai mai trecut la pasul urmator daca nu ti-a placut? Ai fi putut sa o eviti. Sa o minti ca te doare capul sau ca nu te simti bine '' si sa o lasati pe data viitoare, teoretic vorbind. Asa am facut eu cu unul, nu i-am dat prea multe sperante. A functionat ''scuza'' asta.

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu am trecut la nici un pas am ignorato ca apoi sa aflu ca era o ipocrita

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

E bine ca ai scapat de ea. Ai grija sa nu te urmareasca, daca e vreo obsedata...

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

A fost o aventura atat flory, mam enervant am jignit-o si s-a terminat, adica i-am spus adevarul ca e o ipocrita

| pufulescu a răspuns (pentru RAY):

Scuza-mi curiozitatea poate bolnava, era " buna " in pat? Nu ma refer la chestii extravagante... era activa, interesata, prezenta, punea suflet?

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Si nu te-ai trezit cu nicio palma? E bine, ca ai fost inteligent, nu ca altii sa stea dupa o fata si cand nu primesc ce vor, o jignesc. Tu ai luat initiativa!

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Flory prin mesaje atat, mi-a spus ca am o inima de gheata si spera ca dumnezeu sa ma ajute, daca isi spun toata povestea nu mai crede a fost o telenovela

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Totul se poate in iubire