| valivitezomanul a întrebat:

Cat de des este bine sa faci dragoste cu persoana iubita?big grin... poate pe unii ii deranjeaza dar eu vreau sa stiuhappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vorbim despre ceva limitat. Faci dragoste cu persoana iubita ori de cate ori simti nevoia si se poate.

6 răspunsuri:
| julieta a răspuns:

Cat de des este bine, nu stiu. dar atunci cand simtim nevoia si putem. o facem!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat se poate de deswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cate ori simtim amandoi nevoia, dorintabig grin

| solo89 a răspuns:

Nelimitat ...sexul e bun pentru sanatate

| valivitezomanul explică:

Ma refer la faptul ca dupa multe "sedinte" incepi sa slabestihappy(noi ca baieti)...sau nu este adevaratbig grin

| valivitezomanul explică:

Dar este adevarat ca poti slabi de la prea mult?big grin...sau este doar un zvon?confused