| anonim_4396 a întrebat:

Poate vă întrebați de ce unii useri nu mai sunt activi... tezele băă ce știți voi!?

Răspuns Câştigător
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Acesta ar trebui să fie şi motivul tău. dar tu încă eşti activ laughing

25 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Nu,chiar nu ma intrebam

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ashadow):

Normal,bunicuțulehee hee

| Ashadow a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Ce spui? Nu te aud, am aparatul auditiv oprit.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ashadow):

Ai ochelarii sparți ciudate.

| Ashadow a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Pai da' n-aud cu ochelarii, muica.Acum fii piciulin cuminte si adu-i bunicului tau preferat proteza.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ashadow):

Am zis să lași arhaismele nu știu ce-i ăla piciulin și nici proteză.

| Ashadow a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Piciulin esti tu, proteza este ceea ce iti trebuie ca sa poti gandi.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ashadow):

Ce prost.Proteza e ceea ce pui în poponeț să nu-ți cadă de la oasele tale pricăjite și să se țină tot poponețul de corp pentru că ești popo.

| Ashadow a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Huh, ce frumoasa-i viata cu proteza inchisa...

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ashadow):

Ce frumoasă era viața înainte să știu că ești băiat.

| Ashadow a răspuns (pentru єχcєєℓ):

...nu-mi dau seama daca m-ai flatat, scarbit sau nelinistit.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ashadow):

Te-am cenzurat.

| Ashadow a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Atunci mi-ai incalcat un drept.Shame on you little Exceel no talking

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ashadow):

Încă nu-s major, n-am copii.Sorry

| Ashadow a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Huh,ce vorbesc eu si ce comenteaza mintea perversa a lui Exceel.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ashadow):

Bv mie. Vrei căpșuni?

| Ashadow a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Numai daca sunt adanc scufundate in frisca.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ashadow):

Ano nu vrei și cu zahărel? Și un păhărel de vin cum îți place lu matale.

| Ashadow a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Ba da, dar sa speli capsunile mai întâi.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ashadow):

Sunt spălate deja+verifică mesajele că presim că cineva te va întreba ceva.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Eu le-am dat saptamana trecuta, de ceilalti nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cat ai luat?
Apropo, ce-ți mai face mana? happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu am dat teza la chimie, am dat la bio asa ca profa l-a trecut drept test.

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Eu le-am dat pe toatebig grin

| andreifantoma a răspuns:

Ok ce gogu meu a fost toata discutzia aia dintre voi 2? aveti nevoie neaparat de un psiholog:sunt aici sa va ascult...