| Hyacinth a întrebat:

Va pare rău că unii useri nu mai sunt activi? Care dintre ei?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Greece, pun pariu ca s-a stins din viata, brigaela tanti doctor la fel a luat-o dumnezeu, altfel mai intra aici la ocazie

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu imi pare rau.
Pe TPU intra persoanele plictisite, nu cele implinite. Cand cineva dispare de aici, daca nu e mort ori in coma, atunci e implinit.

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns:

Doub.
Era super de treaba tipa.
Era ceva mai activa prin 2016 cand era chiar amuzant pe aici si nu existau certuri cum sunt acum.
Alti cativa useri ar fi NOname, chiftelutacrocanta, Deead, florentina, whatevernvm si altii care erau mai activi prin 2016-2017 dar care nu mai sunt activi acum.

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru Hyacinth):

Macar ii cunosti?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

Greece12