| Kazimir a întrebat:

Postare de Crăciun!
http://uitatecumoard.wordpress.com/2010/05/06/craciun/
Întrebarea o găsești în post.

20 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Vrei sa zici curv? 0.o

| lalalalallll a răspuns (pentru Bogdanux):

Nu, vrea să zică curvă masculină.

| PotcaPădurii a răspuns:

Nu, chiar nu vreau. Mandria mea(imi vine sa rad/plang cand spun asta) e mai presus de 30 de lei... Dar in fine pintre ultimii stropi de bere am observat un "t" si un "a" mai sus. Deci da, intotdeauna am dorit sa sug o acadea gigantica de Craciun. Dar spre deosebire de ce ai prezentat tu, eu sunt aia care plateste... Deci, acadeau e curva?(nu ma refer la utilizatoare)

| Kazimir explică (pentru PotcaPădurii):

Iar ai băut mult? happy

| lalalalallll a răspuns:

Nu.

Apropo: PedoBear?

| MâţulMov a răspuns:

Nu. laughing
[ robotul asta chiomvede majuscule ]

| Dumnezău a răspuns:

Nu,nu ma fu-t eu pe 30 de lei, ci pe 30 de lei + un pahar de vermut. smug

| Holocaust a răspuns:

Nu,nici măcar psihic.Mă piş pe postarea ta.E bolnav ce ai scris tu acolo, Pedobear.Deşi,e oarecum interesant.

| Kazimir explică (pentru Holocaust):

Știu. E grotească dar nu-mi pasă. E adevărată, crede-mă. Realitatea e așa.

| Kazimir explică (pentru Holocaust):

P.s. Dacă tu crezi că aste e bolnav te invit să te uiți pe blogu lu woodenpints xD

| Holocaust a răspuns (pentru Kazimir):

Crede-mă,îl ştiu. Faptul că repetă un cuvânt "grotesc" în fiecare propoziţie, nu-l face bolnav. Poate că nici postarea ta nu e aşa de.bolnavă,ci imaginaţia mea, cine ştie.

| Kazimir explică (pentru Holocaust):

Http://i.imgur.com/8GA0Q.jpg
Vesel bozic ^^

| Cristianne a răspuns:

O fac altele și pentru mine.

| Autumnfeelings a răspuns:

Nu.

{majusculelerobotelului}

| xEmotionless a răspuns:

Psihic... Da. Fizic... Nu. Adica doar sa pot indura totul cum fac ele. blushing