| DenisaMariaB a întrebat:

Sunt fata si de fiecare data, dupa orgasm simt nevoia sa dorm sau... sa stau cateva secunde fara sa vorbesc, fara sa ma misc. e anormal? adica am auzit unele prietene ca atunci vor sa fie atinse, tremura etc... eu pur si simplu inchid ochii si simt ca zbor, e o liniste deplina si dupa cum am spus trebuie sa raman nemiscata

8 răspunsuri:
| ColaCola a răspuns:

Da,este foarte normal. Dupa fiecare orgasm se elimina in organism mai multe tipuri de hormoni printre care si cativa care dau somnolenta.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fiecare persoană este diferită, și mirosul corpului nu toți îl au la fel.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Fiecare fată ( respectiv fiecare organism ) "reacţionează" altfel - NU este anormal să simţi nevoia unor "momente" de "relaxare", deoarece orgasmul îţi "consumă" energia ( iar în acele momente îţi revi şi te "încarci" cu energie )!

| Empathizer a răspuns:

Nimic anormal. Fiecare femeie are propriile sale perceptiii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu simt nevoia sa fumez o tigara... tigara de dupa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic anormal.Organismul,prin actul sexual, pierde o mare cantitate de energie.Dar stii cum se spune:fiecare cu metehnele lui, cum simte, asa face.Mult noroc.

| Dy20 a răspuns:

Bucura te ca reusesti sa ajungi la starea aia...

| DarkBigSlayers a răspuns:

Ce pot spune te simti inplinita