| MisterKat a întrebat:

Pro sau Contra manele?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Unele..sunt chiar acceptabile happy

39 răspunsuri:
| sandica_3907 a răspuns:

Atata timp cat exista muzica buna nu pot sa fiu pentru manele, desigur nu am nimic impotriva celor carora le plac si nici nu o sa-mi acopar urechile daca la petrecerile unde trebuie sa merg se canta si asa ceva, in general muzica este variata asa ca eu ascult doar ce-mi place.

| adelina26 a răspuns:

Contra...au devenit enervante happy

| Blu_7007 a răspuns:

CONTRA fara drept de apel...

| ioana17bebe a răspuns:

Pro... mie. mi plac... dar nu toate...mai ales cand ma petrec la o cabana...

| JovialDaniel a răspuns:

Contra! Cand am venit aici am crezut ca in sfarsit am scapat de manele... ei bine m-am inselat... se mai intampla la cate o intersectie sa mai auzi cate o manea infecta la un tzaran in masina... si bineinteles... cum poate asculta alcumva decat cu geamurile deschise si volumul la maxim straight face

auran
| auran a răspuns:

Nu exista padure fara uscaturihee hee Baga si tu un PUIA la maxim cu geamurile deschise

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Contra. big grin

| Dara a răspuns:

Traim intr-o tara libera, deci fiecare are dreptul sa asculte ce doreste, dar in casa lui, cu geamul inchis si peretii izolati fonic, daca e mai tare de urechi! :D
Eu sunt contra manelelor. Am fost odata la un salon si doua ore am fost torturata cu aceasta capodopera http://www.youtube.com/watch?v=hGzymEANtwU
:|

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt contra... da dati si voi argumente dc contra si dc pro da argumente bune cum ar fi sun contra deoarece ''manelele in exces duce la incultura pe bani''

Întrebări similare