| FreddieM a întrebat:

Profesorul intră în noua sa clasă și pe un ton sarcastic spune: „Dacă sunt idioți în această clasă, sunt rugati sa se ridice!". După un pic de tăcere, unul dintre elevi se ridică. Profesorul îl întreabă apoi: „Prin urmare te consideri idiot?!" Și elevul: „Ei bine, eu nu mă consider deloc idiot, dar nu-mi placea sa vad ca sunteti singurul care sta in picioare".

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă erai tu acel elev, înțeleg, merita să stai în picioare lângă profesor.

| mi25 a răspuns:

M-a dat afara de la gradinita pentru asemenea bancuri.

| FreddieM explică (pentru mi25):

A facut bine.