| WrongPassword a întrebat:

daca n-ai mai citit de mult o carte. pregateste-te!
Deci sa va povestesc ce mi se intampla de cateva saptamani incoace; am o problema cu sportul, mai precis cu profesorul de sport!
Sunt in cl a IX-a si la sport am un prof ce are pana in 30 de ani. La inceput chiar imi placea de el, faceam exercitiile pe care ni le spunea, jucam ce vroiam noi, intra si el in joc dar acum ma cam pune pe ganduri.Noi de la inceput ne intelegeam chiar bine, aveam o relatie elev(ă)-profesor chiar frumoasa, in sensul ca radea cu noi, zicea glume, ne amuzam cand eram in dificultate in executarea exercitiilor etc big grin dar, acum-facem o incalzire usoara si ne lasa pe urma sa facem ceea ce vrem.Asa s-a intamplat si ora trecuta la sport, adica ieri.Vine el la ora, aliniarea nu stiu ce.baieti erau vreo 5 asa ca i-a lasat sa joace fotbal, iar pe fete la baschet.Toate bune si frumoase pana cand dintr-o data ne intreaba el :„Mai da voi ce clasa sunteti?" Noi : „A IX-a domn profesor!" La care el :„Mai sa fie, eu credeam ca predau la a 12a", si ne face din ochi.Noi toate -rasete, ce mai. Vine el langa noi, ne arata asa de la spate cum sa aruncam la cos -buuun - incepe meciul. Jucam acolo, si in fine m-am lovit si am luat loc pe banca langa el.Eu suparata acolo, nu aveam chef de nimic si el imi spune „Vai da ce a patit eleva mea favorita?"-„Lasati-ma domn profesor ca astea numai fairplay nu joaca." el : „Lasa printeso nu mai fi suparata, uite stai aici langa mine sa ma vorbim si noi" si ma ia asa de la spate. Eu na, incep sa rad, stau langa el si ne uitam la ceilalti cum joaca. Dupa un timp imi spune ca Bianca(cea care era inca in joc, pr mea) joaca foarte bine.La care eu ii spun „Da domn profesor foarte bine joaca, da pe ceilalti ii calca in picioare" el „ Hai lasa rautatile, esti mai gingasa dar nici tu nu joci rau, ia! Ridica-te in picioare ca sa nu-ti amorteasca piciorul" eu ma ridic, iar el imi spune„Mai, sa stii ca tu nu arati deloc rau, chiar arati f bine, dc nu te-ai dus la miss?" -„Haideti domn profesor acum si dvs, pe mine ma doare piciorul si va arde de glume"-„Hai gata printeso nu te supara, am vrut sa te inveselesc" si ma ia de mana! straight facestraight face S-a terminat ora, alianiati toti. eu am plecat ultima de pe teren si el mi-a facut semn asa ca ma pwpa! wtf straight face Acum, intrebarea e. ce e de facut? Nici nu stiu cum sa reactionez-dupa cum se vede e cam sarit omu` rolling eyes voi ce parere aveti? fundapuppy dog eyes

28 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

ASa e el mai glumet? Asa vorbeste cu toate fetele? ASa face si la alte ore? Ori i s-a pus pata pe tine ori vrea sa se faca placut elevilor si asta este modul lui de a fi:-|. Daca este vorba ca face ce face numa' cu tine, si continua, azi mai mult, maine iar mai mult, vorbeste serios cu el, spune-le parintilor si incercati sa gasiti impreuna o solutie, care cred ca e mai mult decat evidenta:-D

| WrongPassword explică (pentru ascovit):

Ideea e ca el vorbeste asa cu mine cand suntem numai noi doi, de fata cu ceilalti colegi nu face asa. ce o mai insemna si asta?straight face

| ascovit a răspuns (pentru WrongPassword):

Ori profu' asta e dus... ori se da la tinethinking Ar fi bine sa il intrebi:-D Dar cum?thinking

| WrongPassword explică (pentru ascovit):

Cum sa-l intreb asa ceva, ma? laughing Gata, imi fac chat la intrebari laughing cate conversatii aici, care mai de care big grin

| ascovit a răspuns (pentru WrongPassword):

Poi asta e problema:-| Cum daca sa il intrebi? Ca doar daca el te ia la misto, dupa te ia de fraierastraight face Mai bine nu te mai gandi, si gata, lasa-l pe prof si nu te mai gandi la ce ii zace in minteoh go on

| BlueBird a răspuns:

Tot nu l'au inchis pe ala de la jean monette laughingrolling on the floor? Altu' laughing! Profii astia de sport is o panarama laughingrolling on the floor!

| Vrajitor a răspuns:

Inspectoratul judeteab - reclamatie - amenda
Director - cerere - explicatii
Parinti - explicatii - masuri
Ce eviti?
Stririle protv d ela ora 5!

Dragi romani, asera la scoala "..." o eleva a fost violata de profesorul de sport! Fata zace la spital cu sange pana la genunchi si profesorul agresorul zace ca bou in inchisoare!
Din pacate elevei i-a fost frica si rusine sa le spuna parintilor despre viol sau despre relatia sexuala intretinuta cu Profu de sport si s-a prezentat dupa o saptamana la Examinare ( politie ) Din pacate probele de violdispar in 48 de ore iar profesorul va iesi din Arest in maxim 24 de ore!

Va multumim ca ati ales Pro-Tv de Vrajitor!

Vrei sa ti se intample asta? sau vrei sa iei masuri?
Fa ceva! pana nu face acel ceva din tine ceva!
)

| WrongPassword explică (pentru Vrajitor):

Foarte bun raspuns. M-ai speriat :-s

| TheSpecialOne a răspuns:

Evida-l pe bou... de ce ai stat langa el ca proasta daca ai vazut ca incepe sa se dea la tine?

| WrongPassword explică (pentru TheSpecialOne):

1. Merci ca -ai incercat- sa raspunzi la intrebare, ca asta nu prea se poate numi raspuns; 2.Nu am stat ca proasta langa el, pentru ca pur si simplu era ceva "public"->o banca, pentru Dumnzeu! Nu eram acasa la el, lol laughing si 3.Nu s-a intamplat acel lucru ( oh God! ), eu pur si simplu am cerut o opinie in ceea ce priveste atitudinea lui si ce ati face voi -> Repet! La o intrebare nu se raspunde cu o alta intrebare!

| PatyKan a răspuns:

Ca ar trebui sa il eviti. Chiar daca el glumeste sau se da pe langa voi, nu mai radeti si nu va mai distrati pe seama asta.
Vorbeste cu parintii, dirigintele... Chiar daca inca nu a facut nimic, anunta-ti parintii [vorbeste cu mama ta, daca esti mai apropiata de ea] si cere-le sfatul, cu siguranta te vor ajuta sau sfatui.
Cum am zis, evita-l!
Mai nou, numai de'astia mai gasesti prin scoli! [mai sunt si exceptii, clar].

| DizzyXD a răspuns:

Eu nu cred ce ai spus oh go on
Mai mult se inspira de la liceul Jan Mone, acolo invat eu si asa spuneu fetele ca sa petrecut intr-o ora de sport cu profu ala oh go on

| WrongPassword explică (pentru DizzyXD):

Bai fratele meu, daca nu ma crezi e problema ta, sincer. Ce-ai vrea, sa ma jur? straight face LoL; nu crezi pana nu ti se intampla - bine, cred ca esti baiat thinking da na, daca ma poti ajuta cu un sfat, ajuta-ma daca nu - taci. Sincer, scrii degeaba

| DizzyXD a răspuns (pentru WrongPassword):

Sunt fata happy
Si sti de ce nu cred?
Aseara a mai scris cineva un text asemanator...
Daca te chinui putin il gasesti tongue
Oricum daca e adevarat ignora-l pe prof, nu il mai baga in seama in timpul orelor fii atenta ce iti explica.

| WrongPassword explică (pentru DizzyXD):

Doamne laughing eu nici nu citesc notificarile de pe e-mail, cum ca ar pune cineva o intrebare noua, doar daca gasesc intrebari fara raspuns pe site- "ma bag" si tu-mi spui ca as insinua totul; pai mai, eu timp de-astea am? cu ce m-ar ajuta? la mintea... gainii. In fine, a fost asa de greu sa scrii astea 2 randuri in care imi raspundeai cu adevarat la intrebare?batting eyelashes Merci de ajutoor happy

| sinx a răspuns (pentru DizzyXD):

Cum esti la liceul asta cand tu nici nu stii sa ii scrii numele corect?

| WrongPassword explică (pentru sinx):

Bine punctat! laughing -> Jean Monnet! - de, ne bagam asa aiurea in seama si cei ce au ochiul format, ne dau de gol laughing daca tot veni vorba de profesori, ai un 10 sinx laughing

| sinx a răspuns (pentru WrongPassword):

Una peste alta, si eu as face exact ca profesorul de sport laughing Crapam de invidie in liceu cand vedeam ca toate erau lesinate dupa profesorul de sport. Veneau la ore mai mult dezbracate. Am facut liceul in Ion Neculce. Pai cum pana mea sa nu o iei razna cand vezi ca dracoicele alea mici nu stiu cum sa faca sa te provoace mai mult. Intre noi fie vorba aveam si un profesor care arata bine...

| ihategipsy a răspuns (pentru WrongPassword):

Sfatul meu prietenesc incearca sa il eviti, dk nu o sa ajungi la stirile de la ora 5, cum s-a spus si mai sus

| DizzyXD a răspuns (pentru sinx):

Daca ai fii invatat in el ai vedea cu toti copiii de acolo asa il prescurteaza,+ mai trebuie sa te uiti si la tine cum scrii apoi sa ii corectezi pe ceilaltiwinking

| sinx a răspuns (pentru DizzyXD):

Ce anume am gresit? chiar sunt curios unde am dat-o in bara... app vezi ca ai sarit si tu peste o litera laughing

| DizzyXD a răspuns (pentru sinx):

Asta e tongue
Macar eu recunosc, in fine...
Te las in lumea ta ca vad ca esti mai invarsta.
"leinate"

| sinx a răspuns (pentru DizzyXD):

Nu are nici o importanta varsta si in legatura cu ce am scris eu mai sus, sa stii ca nu avea nici cea mai mica urma de rautate. Am intrebat cat se poate de amical. Suntem oameni, toti gresim. Eu nu am zis ca nu am gresit ci doar eram curios unde anume ca sa nu se mai repete pe viitor. O seara buna iti doresc. Pace.
PS: e prima oara cand cineva foloseste termenul '' in varsta'' vis-a-vis de mine. M-am simtit cam ciudat... sincer iti spun.

| DizzyXD a răspuns (pentru sinx):

Scuze atunci

| Kiddzo a răspuns:

La urmatoarea ora, il lovesti "din greseala" cu mingea intre craci. Urmatoarea la fel, apoi ora de dupa aia la fel si tot asa. Sa vezi ca se va tine departe de tine. Ca de ciuma. laughing.

| SimonaL a răspuns:

Dupa cum se vede si la sttirile de actualmente, profii de sport is sariti laughing). ai grija si tu, nu ii da importanta big grin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea să aibă pata pusă pe tine; te-a văzut mai bunăciune(sorry) și s-a trezit monstrul din el; normal că acum o să mă întrebi *să-și găsească una de vârsta lui, nu să se dea la fete de 15 ani!(care nu-i întrebare de fapt); asta dacă nu-i însurat; păi să-și găsească,aș zice și eu,da* unde? pă facebook,ai să zici tu; păi pă facebook, nu merge, am încercat eu; mi-am facut cont acu 15 minute; majoriatea fetelor s-au pozat cum se pupă cu partenerii,deci sunt ocupate iar alea care au studiat marchetingul nu-mi palc mie,că eu n-am studii superioare,și ar mai fi unele care par mai interesante,și cu care aș vrea să mă combin, dar au poze cu buldogi cu prosoape pe cap, deci nu le știu cum arată; e complicat; http://www.facebook.com/profile.php?id=100002696861874
nu știu ce se întâmplă cu fetele astea de 30, 30 și?; foarte greu de găsit; mda,in fine; oricum n-am ce sfat să-ți dau; doar dacă ești mai tupeistă-gen fată de cartier- să-i spui la fraier pe față să-și mute hormonii mai încolo un pic! vezi și tu ce faci; dar la ore să te duci în continuare, că sportul e bun pentru organism; dacă era matematică sau chiar română, mai mergea cum mai mergea...

| anyandreea a răspuns:

Ce inseamna wtf?