| SmileyesotulmeusecretLOL a întrebat:

Programul saptamanii la TPU T/A:
Luni- TPUChef, unde primiti retete de mancare.
Marti-TPU Are Talent: juriu: eu, Verutza97 ( daca nu poate Ceade12AniceTraiesteLatara o va inlocui) si exceel. Competitie: reguli: un video postat pe youtube: pui link-ul marti, juriul ia doar 12 video-uri. apoi 3 semifinale a 4 concurenti. In functie de vizualizari, merge unul singur mai departe. La sfarsit, in finala, tot dupa vizualizari.
Miercuri-TPUScriitori- raspundem la intrebarile si scrisorile de la fani.
Joi- Serialul Tanar si TPU-uist. Castingul miercuri, juriul acelasi de la TPU Are Talent. Zece locuri disponibile. Drama nerecomandata sub 9 ani si jumatate.
Vineri- Cum supravietuim in alte categorii. Cine are timp il face.
Sambata si Duminica- intrebari tampite de pe alte categorii sau gafe. Toti utilizatorii le vor posta. La revedere si ne reintalnim la stirile serii.

6 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

Stabilim la ora 14 marti si joi la 14:30?

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru suităr):

Marti e mai spre seara, pe la 20:00, daca poti, daca nu modificam ora, iar joi e bine.

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru suităr):

Dar nu uita ca Verutza97 e de fapt in juriu, decat daca ea nu poate veni tu o inlocuiesti.

| suităr a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Am glumittongue