| ChocaholicBi a întrebat:

Cine credeti ca va fi castigatorul de la Romanii Au Talent? Eu cred ca Adrian Tutu cu E Evident Ca Romanii Au Talent pentru ca a ridicat si juriul in pictioare iar pe you tube la melodie are vreo 100.000 vizualizari happy

Răspuns Câştigător
| BLUEishot a răspuns:

Ceau lally

Da si eu sunt sigura ca el castiga mi-a placut mult de el versurie chiar e primul care canta genu` asta de muzicaa asa bine, povestea lui este una foarte dureroasa si te atinge la suflet happy, chiar merita sa castige sa isi duca studile sa isi faca o cariera etc bv luismug :*:*

2 răspunsuri:
| BLUEishot a răspuns:

Mersii de funda:*

| Bianca2610 a răspuns:

Si eu zic ca tot Adrian Tutu va castiga desi eu am un prieten care participa la Romanii au talent! Mi-a spus ca pentru urmatoarea etapa adica semifinala se pregateste ceva mult mai fun si mult mai atractiv!