| GulDan a întrebat:

Vedeam foarte putin in ceata in coltu ochiului stang si dupa ce mi-am revenit ma dureau ochi pupilele si mai sus...si apoi peste ceva timp mi s-a facut greata. sad ce pot sa am? Ma duc maine dimineata la un control la ochi dar risc sa patesc ceva peste noapte? acum sunt ok nu mai am nimic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| misu a răspuns:

Ai o inflamatie a corneei, da pe claritine medicament, citeste prospect si nu te mai duci la doc.da o funda dupa ce citesti