| und3c3ive a întrebat:

Reteta:

Tuica de Pitesti balaie de te ustura la... limba dispozitia iti schimba
Branza buna de trapista scoasa chiar acum din...lada cine vrea poate sa vada
Sunca alba ca si-o coala, cum mananci cum ti se...pare ca ai pofta de mancare.
Mici facuti cu ardei iute, cand mananci iti vine a... spune doamne ce bucate bune
Friptura de boboci cu garnitura de.varza,la stomac sa nu te arza
Mere pere cozonaci sa mananci pana te...culci de atatea fructe dulci
Tort cu nuca cat caciula care-ti scoala sus si.masa daca nu intreaga casa

Cui meniul n-a placut apai mama lui sa-i. faca alt meniu care sa-i placa!

Răspuns Câştigător
| kaya a răspuns:

Ei acum sa comenteze cineva ca nu i-a placut meniul ca atat ii trebuie laughing laughing laughing

6 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Mie mi-a plăcut meniul laughing.

| Elena1234456 a răspuns:

Intrebarea merge la favorite laughing funny rau ne place, cum sa nu ne placa?!

| und3c3ive explică:

laughing ce amuzant bent. nu e de pe google. e de la radio21laughing ai cam luat teapalaughing daca te bagi in seama degeaba laughing

| und3c3ive explică:

Asa si?laughing) daca tu il stiai multa lume nu il stia. nu te mai da tu asa mare ca nu esti. nu l-am luat de pe google.winking ca daca te iau la intrebari te blochezi. nu te mai da tu jmekerwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa, brava, ai descoperit Gugalul! Trebuia sa ne anunti pe toti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@und3c3ive
http://www.desenatori.ro/desen-1252046.htm
Citeste primul comentariu, scris in urma cu mai mult de 150 de zile. Hai pa!

Întrebări recente