| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de dependenta de ardei iute? Ma refer sa mananci ardei iute la aproape orice masa, sa ai ardei iute in frigider, efectiv sa nu-ti lipseasca!

Răspuns Câştigător
| Peridava a răspuns:

Nu e dependenta. E un stil de viata.
http://adevarul.ro/......index.html

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Hot.hee hee

| darrio2007 a răspuns:

Mananc ardei iute dar doar la anumite mancaruri. Evit sa mananc prea mult.Pentru ca ardeiul ustura si la intrare dar si la iesire.

| RAY a răspuns:

Nu e foarte sanatos sasi chinui organismul, sunt indieni care de mici manca deci organismul se adapteaza, da ca orice dependenta nu e sanatoasa

| J0B0MAT a răspuns:

Mie nu-mi place.Nu inteleg de ce unora le place, dar in fine, gusturile nu se discuta.

| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Mie imi place ardeiul iute. De fapt, orice este iute.
Pa!

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Esti slab/slaba? Manca daca tw tine stomacul si nu te doare.