| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

Amici de pe TPU,haideti sa ne amuzam putin si sa radem! happy Postati cateva intamplari amuzante,de la scoala,din vacante, de unde vreti voi happy. Cea mai amuzanta intamplare castiga fundita happy

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Când eram în clasa a 9-a i-am spus profesorului de muzică că el este profesor de muzică și de urecheală (ne cam trăgea de urechi).
A urmat ceva foarte amuzant. Urechile mele își amintesc și acum după 56 de ani.