| Yamx a întrebat:

Motanii cand sunt in calduri pleaca de acasa? Pt ca al meu a disparut de lunea asta... e cam mare nu cred ca l-a furat cineva si in ultimul timp se comporta ciudat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu motanii ci pisicile sint in calduri.Atunci cind o pisica este in calduri, motanii o simt de la 5km si pleaca in cautarea imperecherii.Chiar duc lupte pentru suprematie.Numai bine.

4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Pleaca pe la vecinii care au pisicihappy se va intoarce stai linistitahappy, cativa ani in urma am patit sa mi se intoarca chiar cu amoreza luilaughing

| carpediem a răspuns:

Masculii nu intra in calduri! Ai vazut tu vreun barbat sa-i vina ciclul? A plecat dupa pisici in calduri.

| RebecaBaa a răspuns:

Da, al meu s-a intors dupa o saptamana laughing dar s-a intors ranit straight face pentru ca se bat intre ei pentru "doamna" respectiva...Ai grija :*

| lollipopsweety a răspuns:

Ori a dat coltul ori l-au rapit extraterestriiiii si acum vor veni dupa tine laughing + rolling on the floor sau a fugit de acasa cu una ca sa ii manance ...mancarea u la ce te gandeai?laughing