| VulpitzaSakura a întrebat:

Sal TPU!
As dori sa primesc multe raspunsuri la aceasta intrebare daca se poate, si ma adresez mai ales expertilor in 4story.
Vreau sa ma fac GM pe 4story dar nu stiu cum?
Daca puteti sa ma ajutati explicati-mi cum sau putem sa ne intalnim in joc ( id- ul meu : cruela.devile )
cel care ma ajuta sa devin cu adv GM primeste funda
( scuze stiu ca m-am lungit si nu prea are sens ce am spus dar am vrut sa fiu cat mai explicita NU PREA MIA IESIT crying( )

2 răspunsuri:
| AmIntrebari a răspuns:

Sa stii ca nu toate puslamalele devin GM. Dupa ce am citit ce ai scris, pot spune ca ai 12 ani... desteptati-va ma copii si ganditi si voi putin.

| fugideaiceacaterup a răspuns:

Ai lvl 30?! Nu cred.Ai vreo 18 ani?! Nu cred. Daca intri pe site si citesti la cereri GM:
1.Sa fii in stare sa ai grija de serverul incredintat tie!
2.Sa ai peste 18 ani!
3.Sa ai lvl 30+!
Deci viseaza draga mult si bine ca pana vei deveni GameMaster la 4story ai de mancat multa mamaliga!