| TheFireGirl a întrebat:

Va rog ajutati-ma as dori sa-mi fac o manta pe 4story dar nu stiu cum ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Scorpionu_1607 a răspuns:

Trebuie sa mergi la un specialist in productie pe nume Nobin sau Sento, Nobin se afla in Yesode in spate la portal si Sento in Markut in ultimu rand din stanga fierarului... dar iti trebuie 62 apa lumilor, 12 cerneala magica, 100 piele neatinsa, 100 material inmuiat in ulei ca sa produci mantaua!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm de fapt daca esti Valorian te poti duce in keter sau in tabara si acolo cauti specialistu in prodiuctie dar iti trebuie 100 piei neatinse si 100 materiale inmuiate 62 ape a luminilor si 12 cernele magice care ar costa 120 arg.