| MonyMoniq a întrebat:

SAll... ce sunt alea,, fite,,?(scuze categorie)

Răspuns Câştigător
| Mao a răspuns:

Atunci când nu îţi convine nimic şi nimeni.
Când te crezi superior altora.
Când crezi că totul se învârte în jurul tău.
Când insulţi în stânga şi-n dreapta fără să-ţi pese pe cine răneşti.
Când ai o groază de bani şi încerci mereu să te dai mare.
Când crezi că ceilalţi nu-ţi merită atenţia.
Atunci eşti fiţos / fiţoasă.

6 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Fitzele is alea, stii tu, jet de la t/a

| AikkoxD a răspuns:

"Cum fathă nu stii ce sunt alea fite? Poi cum asa fathă. Mai tii minte ieri, am fost la mall fathă, si erau niste tipi dragutsi rau fathă, si se dadeau la mine fathă, iti vine sa crezi fathă? http://www.myfacewhen.com/i/514.jpg "

fiţe.

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Câți ani ai?

| MimiPopescu a răspuns:

Imi e prea lene sa iti raspund.

| CostyMe a răspuns:

De exemplu o fata e fitoasa atunci cand se da numai cu farduri mananca decat unele chestii nu baga in seama pe nimeni decat pe prietena ei cea mai buna... sper ca ti-am fost de ajutor... Funda? big grin

| sweetgirlroxy a răspuns:

O fata e fitoasa cand nu baga pe altii in seama, sau cand o intreaba cineva ce face, ea raspunde cu greta. sper ca te-am ajutat. funda?