| TipαAstαSρεciαlα a întrebat:

♥Fundoi`!♥
Vre`au niste'winking statusUuri :X mai de fite:*:X

Scuze de categorie:*♥

Răspuns Câştigător
| BeautyTeacher a răspuns:

Nascuta sa fac fite, nu sa le suport!; x
PoTsi sa pleci ma doare in cot'h[oh go on]. Baieti nu am eu?rolling on the floor ei sunt peste totthinking bye bye ramai cu binewave vezi ca intreaba tarfele de tinewinking
Sunt frumoasa si isteata:X Pe mine toti ma invidiazawinkingIti transmit de la distantabig grinaca nu ma suportsi esti o zdreantsaaaarolling on the floor

Eu sunt ca aerul doar ca te las fara respiratie.:XSunt pentru tine tot! sursa ta de inspiratsie:X

Pentru totsi cei care ma imitaoh go on am o vorba sa va zic:hai pa gura mica!
Vreau sa vii sa te am:X sa iti shoptesk ca te iubeschappy
MiNTI ca nu iti pasa de mineoh go on dar hai recunoaste ca is o parte din tine!
Suficient de matura sa imi dau seama ce faci da suficient de copila sa ma prefak ca nu imi dau seama.copilaresc ink in felul meu si probabil asta o sa fac merewhappy

Rad in intunerik sa se faca soare. m-ai facut sa sufar da'pot sa te fac si sa imi plangi la picioarewinking

FUNDITAlove struck?

4 răspunsuri:
| BeautyTeacher a răspuns:

Ms de fundita:*

| iasmina0archie0fan a răspuns:

Mananc numai afine feliate.

Daca vrei sa ai sanse la mine sterge-ti zambetul acela ieftin de pe fata.

| Vell a răspuns:

Sunt o fata alintata...De haine copiata...Dar niciodata egalata happy

Fundaa :X