| MonyMoniq a întrebat:

Sall...Cum recunosty o persoana care este,, fitoasa,,?(scuze categorie)

Răspuns Câştigător
| alexaalexandraa a răspuns:

Buna, Mony! De ce mai multe ori o persona care este fitoasa o recunosti dupa felul in care se poarta, vorbeste. De regula, o persoana mai increzuta, nu prea saluta toata lumea, nu vorbeste cu oricine. Dar mai e un lucru, de multe ori ne inselam in privinta unei persoane, cand spunem ca e fitoasa( ea fiind poate o persoana mai inchisa), de foarte multe se intampla, crede-ma, vb din experienta! O zi frumoasa!

1 răspuns:
| MyFirstLove a răspuns:

Dupa comportamentul ei.