| monicutzaMonicutz a întrebat:

Sall! Hai sa vedem daca putem sa strangem 25-30 de bancuri aici...dar vreau sa fie niste bancuri amuzante, fie ca cel mai amuzant banc sa caistige o funda la mine.

Răspuns Câştigător
| alyely a răspuns:

2 blonde merg in padure sa caude un brad pentru Craciun.Cauta ele mult timp bradul potrivit si la un moment dat una dintre ele spune: -Fato, hai sa luam un brad fara globuri.

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Vezi? Nu vezi.

| ??c??? a răspuns:

Mori bă dacă scrii "salut"?

| DarthNiger a răspuns:

Am vazut aceeasi intrebare plictisitoare, ori ai copiato tu ori ala a copiato...una din doua...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Helau, nimeni nu stie bancuri aici, sa zici mersi daca primesti macar un banc.
Nu cred ca o sa poti da funda cuiva.

| monicutzaMonicutz explică (pentru anonim_4396):

Pe bune,...
Atunci o sa-mi dau mie funda

| doreal a răspuns:

Sall

| HεεЌεЯε a răspuns:

2 blonde intr-un lift, pe perete curge o substanta ciudata(stiti voi), una dintre blonde spune:
Fata, asta nu e de la noi din bloc! :]

| DarthNiger a răspuns (pentru HεεЌεЯε):

Tocmai ne-ai dat raspunul la banc, nu mai are haz dejawinking

| monicutzaMonicutz explică:

Bula scrie o scrisoare. Un tip il intreaba: cui ii scrii? -mie. -Si ce scrie in scrisoare?- nu stiu, ca inca n-am primit-o

| monicutzaMonicutz explică:

Pe campul de lupta, Stefan cel mare gaseste un pachet de biscuiti. Fericit, il arata ostenilor: -Biscuiti osteni mei!-Biscuim, Maria Ta

| DarthNiger a răspuns (pentru monicutzaMonicutz):

Ce banc sec...nu am inteles nimic din el laughing

| alyely a răspuns:

Invatatoarea il pune pe Bula sa spuna o propozitie. Bula spune: -Un jierme merge pe geam. -Bula spune alta! -Un jierme merge pe geam. -Bula alta propozitie nu stii? -Doamna invatatoare, era alt jierme.

| FlorinCiurea a răspuns:

La poarta, Gheorghe:
- Ioane, unde duci gastele alea doua?
- La soacra-mea! Ieri a spus ca si-ar da si jumatate din viata pentru o
gasca!