| xKosmo12 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un banc. Funda la cel mai tare banc!

Răspuns Câştigător
| robijam a răspuns:

Chiar atat de greu? http://bit.ly/uNEtud

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

De ce nu cauți pe google?

| GroparuVesel a răspuns (pentru Musique):

Google e un banc in sine.

| diana2513 a răspuns:

Ion intr-o crarciuma se pregatea sa-si bea bere.Vine Vasile, ii da una si peste fata si ii bea berea.Ion incepe sa planga.
Vasile ii zice:
-Ce faci mai,Ioane? Plangi pentru o bere?
-Cum sa nu plang, mai? Azi sotia m-a parasit si mi-a luat tot, casa, banii, masina... Ajung cu intarziere la birou si seful ma concediaza. Vrea sa ma arunc in fata trenului si el o ia pe alta sina. Vreau sa ma spanzur, se rupe franghia.Imi torn otrava in bere si vine un prost s-o bea. laughing

| EuSuntBufniţă a răspuns:

Buna ziua. As vrea sa-mi fac asigurare de viata.
-Ce vb, mosule? Cati ani ai?
-97…
Tipul ramane tampit.
-Vorbesti serios?!?!?! Ce, vrei la varsta ta asigurare?!?!?!
-Na… Vreau sa merg cu tata intr-o vacanta si e bine sa fim asigurati…
Asta isi baga mana in par…
... -Cu tatal tau?!?!?! Pai ce varsta are?
-125.
-Pai... si ce cautati voi intr-o vacanta?
-Ehh… Mergem in vizita la bunicul meu…
Asta se dadea cu capul de birou…
-Ce spui ba, mosule? Iti bati joc de mine?!?!? Cati ani are bunicul tau?
-145…
-Pai ...si ce faceti acolo?
-Pai... nah… Se casatoreste si mergem la nunta…. Tipul se tinea de inima…
-Si de ce se insoara acum ba, mosule?!?!?!
-Eeee… Tampenii… Stii si tu cum sunt astea… Il forteaza parintii lui…

Un reporter se duce in Japonia sa vada cel mai bun manuitor de sabii. Ajunge reporterul si il intreba pe manuitor:
-Ce poti sa faci?
-Sa omor o musca din zbor.
-Sa vad.
Si apoi a omorat musca. Apoi manuitorul il trimite pe reporter la un samuri. Ajunge reporterul si-l intreaba:
-Tu ce faci?
-Sa omor 2 muste din zbor.
-Sa vad.
Si apoi omoara cele doua muste, iar samuraiul il trimite la seful lui. Ajunge reporterul si-l intreaba:
-Tu ce poti sa faci?
-Ceva...
-Arata.
Da seful cu sabia in musca si reporterul zice:
-Dar inca mai zboara...
-Da' crezi ca mai f.e?

La universitate, toți studenții sunt obosiți.
- Domnule profesor, dați-ne voie să plecăm acasă. Suntem foarte obosiți!
- Păi... bine, când se va termina această bucată de cretă, vom pleca cu toții acasă.
O voce din ultima bancă:
- Dați-mi-o mie, s-o mănânc!

Mai multe bancuri:
www.mioritice.com

| TheRocker1999 a răspuns:

Http://www.florentin.ro/
Aici sunt cele mai tari bancuri